Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach

19 lutego 2022

Nasze nowe urządzenie WS-DIY prezentuje wiele funkcji w niewielkim pudełeczku. W komplecie znajdziemy wszystkie elementy które pozwolą nam w prosty sposób na zasadzie (do it yourself) złożyć produkt samodzielnie. W zestawie jest instrukcja która pokieruje Cię krok po kroku, bez dodatkowego stresu. Tego typu konstrukcja daje ogromną satysfakcję i frajdę w składaniu własnego wzmacniacza. W zależności od mocy pasywnych kolumn stereo dobierz odpowiedni zasilacz (nie ma w zestawie). Wzmacniacz Mozos z technologią Bluetooth obsługuje szerokie wejście napięciowe w zakresie: DC: 9-24 V (pin 5.5-2.1). Zaleca się stosowanie zasilacza minimum 12 V/5 A DC. Wzmacniacz umożliwia również pracę z kolumnami aktywnymi, słuchawkami itd. za pomocą wyjścia AUX.Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Zapewnij sobie wyjątkowe doznania dźwiękowe i niezrównany komfort dzięki słuchawkom monitorowym ONEODIO PRO-10. Ich imponujące 50-milimetrowe przetworniki oraz magnesy neodymowe dostarczają dźwięku stereo Hi-Fi, który zachwyci nawet najbardziej wymagających melomanów.
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Poszukujesz solidnego stojaka pod swój instrument klawiszowy, który nie tylko zapewni stabilność, ale także łatwość regulacji i mobilność? Poznaj Mozos KSX3 – doskonałe połączenie solidności i funkcjonalności, które sprawi, że Twoja muzyka zabrzmi jeszcze lepiej!
Przyszłość sprzątania z inteligentnym koszem na śmieci Mozos AT35
Przyszłość sprzątania z inteligentnym koszem na śmieci Mozos AT35
Czy kiedykolwiek marzyłeś o koszu na śmieci, który dosłownie przewiduje Twoje ruchy? Poznaj Mozos AT35 – inteligentny kosz na śmieci, który zmienia sposób, w jaki myślimy o utrzymaniu czystości w domu!