Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach

19 lutego 2022

Nasze nowe urządzenie WS-DIY prezentuje wiele funkcji w niewielkim pudełeczku. W komplecie znajdziemy wszystkie elementy które pozwolą nam w prosty sposób na zasadzie (do it yourself) złożyć produkt samodzielnie. W zestawie jest instrukcja która pokieruje Cię krok po kroku, bez dodatkowego stresu. Tego typu konstrukcja daje ogromną satysfakcję i frajdę w składaniu własnego wzmacniacza. W zależności od mocy pasywnych kolumn stereo dobierz odpowiedni zasilacz (nie ma w zestawie). Wzmacniacz Mozos z technologią Bluetooth obsługuje szerokie wejście napięciowe w zakresie: DC: 9-24 V (pin 5.5-2.1). Zaleca się stosowanie zasilacza minimum 12 V/5 A DC. Wzmacniacz umożliwia również pracę z kolumnami aktywnymi, słuchawkami itd. za pomocą wyjścia AUX.Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające
Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające
Profesjonalna maskownica do organizowania przewodów pod blatem biurka. Utrzymaj schludny i czysty wygląd pod biurkiem dzięki Mozos CT550WH.
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Głośnik Party-one to głośnik o zaskakująco dużych możliwościach jak na jego kompaktowe rozmiary. Maksymalna moc szczytowa 80W (50W RMS) w połączeniu z wysoką efektywnością przetworników umożliwia nagłośnienie nawet dużego pomieszczenia.
Mozos msk3 – nowe biurkowe standy do głośników
Mozos msk3 – nowe biurkowe standy do głośników
Mozos MSK3 to idealny wybór przy małej ilości miejsca na biurku. Statyw polskiej marki Mozos pasuje znakomicie zarówno w profesjonalnym studiu nagraniowym jak i w zaciszu domowym.