Płatność i dostawa:


Standardowe koszty przesyłki w naszym sklepie:

 • Przesyłka kurierska GLS (przedpłata) 12.99 zł
 • Przesyłka kurierska GLS (za pobraniem) 20 zł
 • Paczkomaty inpost 24/7 (przedpłata) 11 zł * darmowa przy zamówieniach za minimum 200 zł (wykluczone są towary gabarytowe).
 • Paczkomaty inpost 24/7 (za pobraniem) 14 zł
 • Paczka w ruchu (przedpłata) 6.99 zł * darmowa przy zamówieniach za minimum 100 zł (wykluczone są towary gabarytowe).

Płatności realizowane są za pośrednictwem systemu szybkich i bezpiecznych płatności PayByNet, PayU lub tradycyjnego przelewu bankowego.

Volkswagen Bank Polska S.A

PLN: 66 2130 0004 2001 0644 4459 0001

Brak numeru zamówienia w tytule przelewu może spowodować opóźnienia.


Wysyłka:


GLS oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe – w Europie i na świecie. Najważniejszym rynkiem jest Europa. Grupa GLS obejmuje swoimi usługami 40 krajów i 8 stanów USA, większość za pośrednictwem własnych spółek, a pozostałe poprzez sprawdzonych partnerów. 45 filii pozwala GLS Poland być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Dobrze zorganizowana sieć umożliwia szybkie i sprawne dostarczanie paczek, zazwyczaj w następnym dniu roboczym. Krajowe przesyłki ekspresowe objęte są gwarancją doręczenia w następnym dniu roboczym do godziny 12.00 lub wcześniej, do godziny 10:00 (usługi dodatkowe na zamówienie), włączając także dostawy w soboty. Centralna sortownia położona w Strykowie koło Łodzi służy jako międzynarodowy punkt przeładunkowy. Dzięki niej polska sieć połączona jest z siecią ogólnoeuropejską – codziennie organizowane są transporty do krajów w całej Europie. Wszystkie procesy logistyczne prowadzone są zgodnie ze standardami GLS zapewniającymi wysoką jakość.


Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta.

Paczkomaty InPost to najwygodniejsza usługa doręczania paczek do Odbiorców ceniących wygodę odbioru 24/7 oraz tanią i szybką dostawę.

 • Usługa realizowana w serwisie krajowym oraz międzynarodowym do wybranych krajów UE.
 • Maksymalne wymiary: gabaryt A – 8x38x64 cm, gabaryt B – 19x38x64 cm, gabaryt C – 41x38x64 cm. Wszystkie rozmiary za 10zł brutto.
 • Maksymalna waga paczki w serwisie międzynarodowym nie może przekroczyć: gabaryt A – 5 kg; gabaryt B – 10 kg, gabaryt C – 20 kg, a w serwisie krajowym 25 kg dla każdego z gabarytów.
 • Deklarowany termin doręczenia przesyłek w serwisie krajowym wynosi D+2 lub D+1 dla przesyłek nadanych w Paczkomacie.
 • W przypadku przesyłek międzynarodowych doręczenie zgodne z tabelą terminów doręczeń podanych na stronach 24–25 Przewodnika po usługach.

Paczka w RUCHu to usługa logistyczna umożliwiająca odbieranie paczek w ponad 4000 kiosków i saloników RUCH oraz punktów partnerskich, a także nadawanie paczek w całej sieci RUCH. Punkty zawsze są umiejscowione w dogodnych lokalizacjach – na osiedlach miejskich, w centrach handlowych, węzłach komunikacyjnych oraz w mniejszych miejscowościach i na terenach wiejskich – tym samym Konsument ma zawsze dogodny dostęp do swojej paczki. Usługa logistyczna dla e-commerce, dzięki której możesz odebrać paczkę w jednym z ponad 2000 kiosków i saloników RUCH.

Poznaj korzyści:

 • kompleksowa usługa logistyczna
 • ponad 3000 Kiosków i punktów Partnerskich w całej Polsce
 • szybka i pewna dostawa
 • atrakcyjna cena

Płatności:


Paybynet

Chcesz bezpiecznie zapłacić i jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Skorzystaj z płatności internetowych Paybynet. Dzięki usłudze Paybynet za zakupy w sieci zapłacisz wygodnie i bez ryzyka. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co zlecasz płatność. Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę, lecz także rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.

Paybynet umożliwia także płatności za zakupy kartą kredytową.

 • Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.
 • Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności w Internecie Paybynet, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.
 • Usługa bezpieczne płatności internetowe umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.
 • Bezpośrednia płatność – wszystkie płatności wykonane poprzez Paybynet realizowane są w schemacie przelewu bezpośredniego, czyli prosto z konta bankowego płatnika na konto bankowe sklepu; KIR na żadnym etapie płatności nie ma styczności ze środkami finansowymi sklepu.
 • Działanie w trybie ciągłym – wszystkie banki w usłudze Paybynet działają w trybie 24/7/365. Sklep internetowy natychmiast otrzymuje informację o dokonaniu płatności, dzięki czemu może od razu przystąpić do realizacji zamówienia klienta.
 • Możesz korzystać z płatności Paybynet, jeżeli posiadasz konto w poniższych bankach lub płacisz przy pomocy karty płatniczej.

Pracujemy nad powiększeniem listy banków umożliwiających swoim klientom na korzystanie z usługi Paybynet.


payu-logo-big

Jesteśmy liderem płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach, na których działamy. Dostarczamy prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Naszym priorytetem jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów.

Oferujemy ponad 250 różnych kanałów płatności oraz usługi typu e-Wallet, które umożliwiają kupującym realizację płatności elektronicznych w szybki, łatwy i bezpieczny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych.

Płatność na raty z PayU jest możliwa, gdy:

 • koszt towaru wraz z dostawą mieści się w przedziale 300 – 20 000 zł
 • kupujący nie wybrał płatność przy odbiorze.

Kto udziela pożyczki na zakupy?

Banki lub instytucje pożyczkowe, które współpracują z PayU na podstawie odrębnych umów, w szczególności w zakresie udzielania kredytu Klientom celem dokonania umożliwienia dokonania Płatności z wykorzystaniem opcji kredytu (Raty PayU) oraz odroczonych płatności (PayU Płacę Później). Aktualna lista Organizacji finansujących znajduje się tutaj.

Umowa o Kredyt Standardowy lub o Kredyt 0% w ramach Raty PayU zawierana jest między kredytobiorcą a Organizacją finansującą, z którą PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Przykłady reprezentatywne dotyczące poszczególnych wariantów produktu Raty PayU znajdują się na tutaj. Regulamin Kredytu 0% w ramach Raty PayU znajduje się tutaj.

Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?

Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.

Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?

Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.
– W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.
– Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z pożyczki, którymi Kupujący sfinansował zakup.
– PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy, z którym Kupujący zawarł umowę pożyczki.
– PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.
– W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy pożyczki po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Wyjątki:

Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (pobierz) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów wyszczególnionych w tym artykule, w tym między innymi nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.

Czy PayU pobiera prowizję za sprzedaż na raty?

Nie pobieramy od Ciebie żadnej dodatkowej opłaty za transakcje z wykorzystaniem rat PayU, a kwota za sprzedany towar trafia na konto sklepu.

Szczegółowe warunki korzystania z systemu ratalnego PayU?

W oparciu o „Ustawę o kredycie konsumenckim” w reklamach rat przedstawiających cechy produktu, takie jak „100% online”, „decyzja nawet w 15 minut” pamiętaj, aby zawsze umieścić informację o Rzeczywistej Rocznej Stopie Procentowej (RRSO), np.: „RRSO 17,52%” dla pożyczki standardowej lub „RRSO 0%” dla pożyczki 0%.  Nie zapomnij również o linku do pełnych informacji prawnych znajdujących się pod adresem: https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie lub jeśli to możliwe, umieść w reklamie cały przykład reprezentatywny:

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka 0%
Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.
Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest tutaj.

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka Standardowa
Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Płatności obsługuje: