Płatności i dostawa

STANDARDOWE KOSZTY TRANSPORTU W MOZOS.PL

 

Przesyłka kurierska (przedpłata)

13 zł

Paczkomat INPOST (przedpłata)

10 zł

Paczka w ruchu (przedpłata)

6 zł

Przesyłka kurierska (za pobraniem)

17 zł

Paczkomat INPOST (za pobraniem)

13 zł

Paczka w ruchu (za pobraniem)

12 zł


Korzystamy z usług firmy kurierskiej DPD oraz INPOST. Wieloletnie doświadczenie gwarantuje szybki i bezpieczny transport zakupionych przez Państwa przedmiotów na miejsce docelowe. DPD Polska ma ponad 50 oddziałów na terenie Polski. Ponadto jest częścią jednej z największych sieci logistycznych drogowych w Europie. Kurierzy dostarczają paczki w godzinach 9-17. Przewidywany czas dostawy w przypadku wyboru przesyłki kurierskiej wynosi 24h robocze.


Przesyłka kurierska DPD:

Szybkie i tanie przesyłki kurierskie:

DPD to jeden z międzynarodowych liderów rynku usług transportowych. Jest to jedno z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw tego typu na kontynencie, już od 1977 roku zajmujące się szybkim doręczaniem przesyłek kurierskich.

Jego początki były skromne – dzisiejszy gigant zaczynał jako niewielka firma w środkowych Niemczech, z kwaterą w mieście Aschaffenburg. Dziś posiada ponad 800 oddziałów w 40 krajach, dysponuje flotą 18 tys. pojazdów i zatrudnia ponad 24 tys. pracowników. Każdego dnia kurierzy DPD dostarczają ponad 2 miliony przesyłek. Tak szybki rozwój koncern zawdzięcza wysokiemu standardowi świadczonych usług.

Dlaczego warto zaufać DPD? Przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dba o każdą, nawet najmniejszą przesyłkę. Zapewnia szybką i bezpieczną dostawę – zarówno w trybie standardowym, jak i ekspresowym. Gwarantuje miłą i skuteczną obsługę. Ponadto nieustannie powiększa ono swój zasięg, zyskując uznanie setek tysięcy klientów z każdej części świata.

DPD odpowiada na Twoje potrzeby. To marka, na której możesz polegać.


Paczkomaty InPost:

Czym są Paczkomaty InPost?

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą niską cenę (od 7,31 zł netto) z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta.

Paczkomat Standard

Paczkomaty InPost to najwygodniejsza usługa doręczania paczek do Odbiorców ceniących wygodę odbioru 24/7 oraz tanią i szybką dostawę.

 • Usługa realizowana w serwisie krajowym oraz międzynarodowym do wybranych krajów UE.
 • Maksymalne wymiary: gabaryt A – 8x38x64 cm, gabaryt B – 19x38x64 cm, gabaryt C – 41x38x64 cm. Wszystkie rozmiary za 10zł brutto.
 • Maksymalna waga paczki w serwisie międzynarodowym nie może przekroczyć: gabaryt A – 5 kg; gabaryt B – 10 kg, gabaryt C – 20 kg, a w serwisie krajowym 25 kg dla każdego z gabarytów.
 • Deklarowany termin doręczenia przesyłek w serwisie krajowym wynosi D+2 lub D+1 dla przesyłek nadanych w Paczkomacie.
 • W przypadku przesyłek międzynarodowych doręczenie zgodne z tabelą terminów doręczeń podanych na stronach 24–25 Przewodnika po usługach.

CENA – najtańsza forma dostawy w czasie D+1

D+1 – 98% przesyłek dostarczamy następnego dnia po nadaniu

COD – Obsługa płatności za pobraniem w każdym urządzeniu


Paczka w ruchu:

Usługa logistyczna dla e-commerce, dzięki której możesz odebrać paczkę w jednym z ponad 2000 kiosków i saloników RUCH.

Poznaj korzyści:

 • kompleksowa usługa logistyczna
 • ponad 3000 Kiosków i punktów Partnerskich w całej Polsce
 • szybka i pewna dostawa
 • atrakcyjna cena

Płatności realizowane są za pośrednictwem systemu szybkich i bezpiecznych płatności PayByNet, PayU oraz PayPal.

org_341_0_1429184755

Dlaczego warto płacić Paybynet:

Dzięki usłudze płatności internetowych Paybynet, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za zakupy w Internecie. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

 1. Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.
 2. Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności w Internecie Paybynet, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.
 3. Usługa bezpieczne płatności internetowe umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

Operator usługi :

KIR jest instytucją infrastruktury polskiego sektora bankowego, która pełniąc kluczową rolę w obszarze rozliczeń międzybankowych, jest odpowiedzialna za bezpieczny i prawidłowy ich przebieg oraz za niezawodną elektroniczną wymianę informacji w tym obszarze.

 • Za pośrednictwem obsługiwanych przez KIR systemów rozliczeniowych Elixir, Euro Elixir i Express Elixir realizowanych jest rocznie ponad 1,5 mld przelewów międzybankowych.
 • Udziałowcami KIR jest dwanaście banków komercyjnych, Narodowy Bank Polski oraz Związek Banków Polskich.
 • KIR jest również operatorem usługi bezpośrednich płatności internetowych Paybynet, która działa w oparciu o infrastrukturę międzybankowego systemu rozliczeń Elixir.
 • Dzięki wykorzystaniu w usłudze Paybynet schematu rozliczeń międzybankowych, płatności internetowe oferowane przez KIR są szybkie, proste i bezpieczne.
 • Usługa Paybynet wyróżnia się dodatkowo unikalną funkcjonalnością bezpośredniej płatności z konta bankowego płatnika na konto bankowe odbiorcy.

payu-logo-big

Dlaczego warto płacić PayU:

Jesteśmy liderem płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach, na których działamy. Dostarczamy prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Naszym priorytetem jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów.

Oferujemy ponad 250 różnych kanałów płatności oraz usługi typu e-Wallet, które umożliwiają kupującym realizację płatności elektronicznych w szybki, łatwy i bezpieczny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych.

Działamy w 16 krajach na 4 kontynentach. Jesteśmy obecni na najszybciej rozwijających się rynkach Azji, Europy Środkowo-Wschodniej, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Mamy tam znakomite zespoły ekspertów, którzy tworzą najlepsze rozwiązania, odpowiadające lokalnym potrzebom sprzedających i kupujących on-line.

Zatrudniamy ponad 1400 osób na świecie, które nieustannie dokładają starań, aby nasza oferta nie tylko zaspokajała, ale i przewyższała oczekiwania ponad 100 tys. współpracujących z nami sprzedawców i milionów kupujących. Dzięki temu nasza codzienna praca jest pełna ekscytujących wyzwań.

Odpowiadamy za obszar płatności internetowych w ramach południowoafrykańskiego koncernu Naspers, który prowadzi działalność w 133 krajach i istnieje na rynku od 1915r. Pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce Naspers zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu w tym segmencie gospodarki.

Naszą siłą jest indywidualne podejście do każdego rynku, na którym działamy (cenimy lokalny język i kulturę), duch przedsiębiorczości oraz wysoko wykwalifikowany zespół. Nieustannie dbamy, by PayU było wspaniałym i dynamicznym miejscem pracy, dzięki czemu możemy oferować najlepszą obsługę klienta.

paypal-logo

Dlaczego warto płacić PayPal:

Płatności z PayPal – Szybciej. Bezpieczniej. Łatwiej.
PayPal jest serwisem umożliwiającym Ci dokonywanie płatności, wysyłanie pieniędzy oraz otrzymywanie płatności bez konieczności ujawniania swoich danych finansowych i osobowych.

PayPal to bezpieczeństwo i ochrona
Twoje informacje osobowe i finansowe są u nas bezpieczne. Aby je chronić i tym samym zredukować do minimum ryzyko oszustw online, PayPal stosuje najnowocześniejsze technologie kodowania danych oraz ochrony przed nadużyciami i nieautoryzowanymi transakcjami.

PayPal to wygoda
Dodaj jednorazowo do swojego konta PayPal kartę kredytową lub debetową. Aby dokonać płatności w trybie online, wystarczy, że na stronie realizacji płatności wybierzesz PayPal, zalogujesz się i potwierdzisz płatność. PayPal zajmie się resztą: dokończymy proces płatności bez ujawniania sprzedającym Twoich informacji finansowych.

PayPal jest szybki i łatwy
Po prostu kliknij logo PayPal wybierając jedną z dostępnych na tej stronie metod płatności. Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta PayPal, przekierujemy Cię do strony naszego serwisu, gdzie szybko i bez zbędnych formalności zarejestrujesz się i zakończysz transakcję dodając – jednorazowo – preferowaną metodę płatności. Potem możesz bezpiecznie płacić z PayPal robiąc zakupy na całym świecie, wszędzie, gdzie widzisz logo PayPal. Z PayPal świat stoi przed Tobą otworem: ponad 173 milionów użytkowników, 203 kraje i 26 walut.


Możliwy jest też bezpośredni przelew na rachunek bankowy MOZOS:

Volkswagen Bank Polska S.A

PLN: 66 2130 0004 2001 0644 4459 0001

UWAGA: Brak numeru zamówienia w tytule przelewu może spowodować opóźnienia.