Koszyk jest pusty

Standardowe koszty przesyłki w naszym sklepie:

Płatności realizowane są za pośrednictwem systemu szybkich i bezpiecznych płatności PayByNet, PayU lub tradycyjnego przelewu bankowego. Istnieje możliwość zapłaty przy odbiorze bez ponoszenia żadnych dodatkowych opłat.


Przesyłka kurierska DPD:

DPD

Szybkie i tanie przesyłki kurierskie:

DPD to jeden z międzynarodowych liderów rynku usług transportowych. Jest to jedno z najbardziej doświadczonych przedsiębiorstw tego typu na kontynencie, już od 1977 roku zajmujące się szybkim doręczaniem przesyłek kurierskich.

Jego początki były skromne – dzisiejszy gigant zaczynał jako niewielka firma w środkowych Niemczech, z kwaterą w mieście Aschaffenburg. Dziś posiada ponad 800 oddziałów w 40 krajach, dysponuje flotą 18 tys. pojazdów i zatrudnia ponad 24 tys. pracowników. Każdego dnia kurierzy DPD dostarczają ponad 2 miliony przesyłek. Tak szybki rozwój koncern zawdzięcza wysokiemu standardowi świadczonych usług.

Dlaczego warto zaufać DPD? Przedsiębiorstwo oferuje rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Dba o każdą, nawet najmniejszą przesyłkę. Zapewnia szybką i bezpieczną dostawę – zarówno w trybie standardowym, jak i ekspresowym. Gwarantuje miłą i skuteczną obsługę. Ponadto nieustannie powiększa ono swój zasięg, zyskując uznanie setek tysięcy klientów z każdej części świata.

DPD odpowiada na Twoje potrzeby. To marka, na której możesz polegać.


Paczkomaty InPost:

InPost

Czym są Paczkomaty InPost?

Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta.

Paczkomat Standard

Paczkomaty InPost to najwygodniejsza usługa doręczania paczek do Odbiorców ceniących wygodę odbioru 24/7 oraz tanią i szybką dostawę.

CENA – najtańsza forma dostawy w czasie D+1
D+1 – 98% przesyłek dostarczamy następnego dnia po nadaniu
COD – Obsługa płatności za pobraniem w każdym urządzeniu


Paczka w ruchu:

Paczka w ruchhu

Usługa logistyczna dla e-commerce, dzięki której możesz odebrać paczkę w jednym z ponad 2000 kiosków i saloników RUCH.

Poznaj korzyści:


Dlaczego warto płacić Paybynet:

Paybynet

Dzięki usłudze płatności internetowych Paybynet, wygodnie i bezpiecznie zapłacisz za zakupy w Internecie. Pieniądze niezwłocznie i bezpośrednio trafią z Twojego konta na konto bankowe sprzedawcy, a na przelewie zobaczysz, komu i za co przelewasz pieniądze.

  1. Sprzedawca korzystający z Paybynet łatwo zidentyfikuje Twoje zamówienie, co przyspieszy nie tylko dostawę zamówienia, ale również rozpatrywanie ewentualnej reklamacji czy procedurę zwrotu towaru.
  2. Aby zapłacić przez Paybynet, wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności w Internecie Paybynet, zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund.
  3. Usługa bezpieczne płatności internetowe umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

Operator usługi :

KIR jest instytucją infrastruktury polskiego sektora bankowego, która pełniąc kluczową rolę w obszarze rozliczeń międzybankowych, jest odpowiedzialna za bezpieczny i prawidłowy ich przebieg oraz za niezawodną elektroniczną wymianę informacji w tym obszarze.


Dlaczego warto płacić PayU:

payu-logo-big

Jesteśmy liderem płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach, na których działamy. Dostarczamy prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Naszym priorytetem jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów.

Oferujemy ponad 250 różnych kanałów płatności oraz usługi typu e-Wallet, które umożliwiają kupującym realizację płatności elektronicznych w szybki, łatwy i bezpieczny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych.

Działamy w 16 krajach na 4 kontynentach. Jesteśmy obecni na najszybciej rozwijających się rynkach Azji, Europy Środkowo-Wschodniej, Ameryki Łacińskiej, Bliskiego Wschodu i Afryki. Mamy tam znakomite zespoły ekspertów, którzy tworzą najlepsze rozwiązania, odpowiadające lokalnym potrzebom sprzedających i kupujących on-line.

Zatrudniamy ponad 1400 osób na świecie, które nieustannie dokładają starań, aby nasza oferta nie tylko zaspokajała, ale i przewyższała oczekiwania ponad 100 tys. współpracujących z nami sprzedawców i milionów kupujących. Dzięki temu nasza codzienna praca jest pełna ekscytujących wyzwań.

Odpowiadamy za obszar płatności internetowych w ramach południowoafrykańskiego koncernu Naspers, który prowadzi działalność w 133 krajach i istnieje na rynku od 1915r. Pod względem liczby obsługiwanych klientów w e-commerce Naspers zajmuje trzecią pozycję na świecie i charakteryzuje się największą dynamiką wzrostu w tym segmencie gospodarki.

Naszą siłą jest indywidualne podejście do każdego rynku, na którym działamy (cenimy lokalny język i kulturę), duch przedsiębiorczości oraz wysoko wykwalifikowany zespół. Nieustannie dbamy, by PayU było wspaniałym i dynamicznym miejscem pracy, dzięki czemu możemy oferować najlepszą obsługę klienta.


Możliwy jest też bezpośredni przelew na rachunek bankowy:

Volkswagen Bank Polska S.A

PLN: 66 2130 0004 2001 0644 4459 0001

UWAGA: Brak numeru zamówienia w tytule przelewu może spowodować opóźnienia.