Płatność i dostawa

Standardowe koszty przesyłki w naszym sklepie:

 • Przesyłka kurierska GLS (przedpłata) 13 zł *darmowa przy zamówieniach za minimum 300 zł (wykluczone są towary gabarytowe).
 • Przesyłka do punktu GLS (przedpłata) 13 zł * darmowa przy zamówieniach za minimum 200 zł. (wykluczone są towary gabarytowe).
 • Paczkomaty inpost 24/7 (przedpłata) 13 zł *darmowa przy zamówieniach za minimum 200 zł (wykluczone są towary gabarytowe).
 • Orlen paczka (przedpłata) 7 zł *darmowa przy zamówieniach za minimum 100 zł (wykluczone są towary gabarytowe).

Płatności realizowane są za pośrednictwem systemu szybkich i bezpiecznych płatności PayU lub tradycyjnego przelewu bankowego.

Nazwa banku:  Santander Bank Polska S.A

Kod SWIFT Santander Bank Polska WBKPPLPP
Kod BIC Santander Bank Polska WBKPPLPP

 • EUR PL07 1090 1014 0000 0001 5318 8124
 • USD PL67 1090 1014 0000 0001 5318 8111
 • PLN 76 1090 1014 0000 0001 5318 7949

Brak numeru zamówienia w tytule przelewu może spowodować opóźnienia.


Wysyłka

GLS oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne – zarówno krajowe, jak i międzynarodowe – w Europie i na świecie. Najważniejszym rynkiem jest Europa. Grupa GLS obejmuje swoimi usługami 40 krajów i 8 stanów USA, większość za pośrednictwem własnych spółek, a pozostałe poprzez sprawdzonych partnerów. 45 filii pozwala GLS Poland być blisko Nadawców i Odbiorców w całym kraju. Dobrze zorganizowana sieć umożliwia szybkie i sprawne dostarczanie paczek, zazwyczaj w następnym dniu roboczym. Krajowe przesyłki ekspresowe objęte są gwarancją doręczenia w następnym dniu roboczym do godziny 12.00 lub wcześniej, do godziny 10:00 (usługi dodatkowe na zamówienie), włączając także dostawy w soboty.


Paczkomaty InPost to największa na świecie sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania przesyłek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Jako jedyna usługa logistyczna na rynku łączą niską cenę z błyskawicznym terminem dostawy (D+1) i wygodą odbioru dla klienta. Paczkomaty InPost to najwygodniejsza usługa doręczania paczek do Odbiorców ceniących wygodę odbioru 24/7 oraz tanią i szybką dostawę. Usługa realizowana w serwisie krajowym oraz międzynarodowym do wybranych krajów UE. Z uwagi na ograniczone rozmiary skrytek, do Paczkomatów dostarczane są jedynie przesyłki, których wymiary nie przekraczają gabarytu C: 39 x 36 x 62 cm, a waga nie przekracza 25 kg. Na odbiór zamówienia masz 48 godzin – po tym czasie paczka zostanie przewieziona do najbliższego Oddziału InPost.


Orlen Paczka

Orlen Paczka to usługa odbioru i nadawania paczek łącząca w sobie korzyści dla Kupujących i Sprzedających w Internecie. Ogólnopolski zasięg. Wygodny odbiór z 10 tys. automatów paczkowych i punktów odbioru w całej polsce. Sieć automatów paczkowych oraz stacji paliw ORLEN czynne 24/7. Dostawa zamówień do punktów w ciągu 1-2 dni roboczych a do automatów paczkowych już następnego dnia. 3 dni na odbiór przesyłek. Możliwość odbioru paczek w ciągu 3 dni oraz przedłużenia terminu o 1 dzień za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Nowoczesna logistyka. Inwestujemy w jakość obsługi Twojej paczki budując nowe kompetencje w zakresie rozwoju logistyki, magazynów, e-commerce i IT. Dostępność w e-sklepach. Jesteśmy dostępni w wielu e-sklepach oraz na platformie Allegro. Codziennie do ORLEN Paczki dołączają nowi Klienci. Udogodnienia dla klientów. Nasza bezpłatna aplikacja mobilna pozwala odbierać paczki szybko i bezdotykowo.


Płatności

payu-logo-big

Jesteśmy liderem płatności on-line w Polsce i na wielu lokalnych rynkach, na których działamy. Dostarczamy prosty w integracji i wygodny w użytkowaniu system płatności, który ułatwia dokonywanie zakupów przez Internet. Naszym priorytetem jest łączenie potrzeb firm sprzedających produkty i usługi z zachowaniami zakupowymi i płatniczymi konsumentów. Oferujemy ponad 250 różnych kanałów płatności oraz usługi typu e-Wallet, które umożliwiają kupującym realizację płatności elektronicznych w szybki, łatwy i bezpieczny sposób, zarówno z poziomu komputera, jak i urządzeń mobilnych.

Płatność na raty z PayU jest możliwa, gdy:

 • koszt towaru wraz z dostawą mieści się w przedziale 300 – 20 000 zł
 • kupujący nie wybrał płatność przy odbiorze.

Kto udziela pożyczki na zakupy?

Banki lub instytucje pożyczkowe, które współpracują z PayU na podstawie odrębnych umów, w szczególności w zakresie udzielania kredytu Klientom celem dokonania umożliwienia dokonania Płatności z wykorzystaniem opcji kredytu (Raty PayU) oraz odroczonych płatności (PayU Płacę Później). Aktualna lista Organizacji finansujących znajduje się tutaj.

Umowa o Kredyt Standardowy lub o Kredyt 0% w ramach Raty PayU zawierana jest między kredytobiorcą a Organizacją finansującą, z którą PayU S.A. współpracuje i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Przykłady reprezentatywne dotyczące poszczególnych wariantów produktu Raty PayU znajdują się na tutaj. Regulamin Kredytu 0% w ramach Raty PayU znajduje się tutaj.

Co się stanie, jeśli nie dostanę pożyczki?

Twój zakup nie zostanie zrealizowany, jeśli pożyczkodawca nie udzieli Ci pożyczki lub jeśli po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, nie wykonasz kolejnych kroków polegających na weryfikacji tożsamości i zatwierdzeniu warunków umowy o pożyczkę za pomocą otrzymanego kodu SMS. Aby zrealizować zakup, możesz wrócić do sklepu i wybrać inną formę płatności.

Jak wygląda procedura zwrotu w przypadku zakupu na raty?

Zgodnie z art. 27. ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta, konsument, który zawarł umowę na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa, może w terminie 14 dni odstąpić od niej bez podawania przyczyny.

 • W celu odstąpienia od tak zawartej umowy, konsument wysyła do sklepu oświadczenie o rezygnacji z zakupu (odstąpieniu od umowy sprzedaży) i zwraca towar.
 • Po spełnieniu wymogów formalnych i zaakceptowaniu zwrotu towaru, sklep dokonuje za pomocą Systemu PayU zwrotu do PayU (częściowego lub całościowego) środków pochodzących z pożyczki, którymi Kupujący sfinansował zakup.
 • PayU przekazuje następnie środki ze zwrotu bezpośrednio do pożyczkodawcy, z którym Kupujący zawarł umowę pożyczki.
 • PayU każdorazowo poinformuje Kupującego (e-mail) o odnotowanym zwrocie wraz z podaniem szczegółów zwrotu oraz płatności ratalnej, której dotyczył zwrot.
 • W celu zapewnienia prawidłowej obsługi umowy pożyczki po zwrocie środków, w tym złożenia dyspozycji odstąpienia lub dokonania wcześniejszej spłaty, Kupujący powinien każdorazowo skontaktować się bezpośrednio z pożyczkodawcą.

Wyjątki:

Zgodnie z art. 38 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (pobierz) prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje Kupującemu w odniesieniu do umów wyszczególnionych w tym artykule, w tym między innymi nie przysługuje Kupującemu zawierającemu umowę o zakup biletów na wydarzenia rozrywkowe, sportowe lub kulturalne poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość.

Czy PayU pobiera prowizję za sprzedaż na raty?

Nie pobieramy od Ciebie żadnej dodatkowej opłaty za transakcje z wykorzystaniem rat PayU, a kwota za sprzedany towar trafia na konto sklepu.

Szczegółowe warunki korzystania z systemu ratalnego PayU?

W oparciu o „Ustawę o kredycie konsumenckim” w reklamach rat przedstawiających cechy produktu, takie jak „100% online”, „decyzja nawet w 15 minut” pamiętaj, aby zawsze umieścić informację o Rzeczywistej Rocznej Stopie Procentowej (RRSO), np.: „RRSO 17,52%” dla pożyczki standardowej lub „RRSO 0%” dla pożyczki 0%.  Nie zapomnij również o linku do pełnych informacji prawnych znajdujących się pod adresem: https://www.payu.pl/metody-platnosci/payu-raty-dla-Ciebie lub jeśli to możliwe, umieść w reklamie cały przykład reprezentatywny:

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka 0%
Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Dla Pożyczki 0% dostępne są następujące okresy spłaty: 3, 5, 6 lub 10 miesięcznych rat. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki 0% uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.
Regulamin Pożyczki 0% w ramach Rat PayU dostępny jest tutaj.

Przykład reprezentatywny dla Rat PayU – Pożyczka Standardowa
Umowa o Pożyczkę Standardową w ramach Rat PayU zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A., mBank S.A., Kreditech Polska Sp. z o.o. lub AS INBANK S.A. Oddział w Polsce. Przykład reprezentatywny: całkowita kwota pożyczki: 1.257,00 zł, RRSO (Rzeczywista Roczna Stopa Procentowa): 17,52%, oprocentowanie zmienne 6,5%, całkowita kwota do zapłaty: 1.312,16 zł, całkowity koszt: 131,87 zł (w tym: prowizja: 76,72 zł, odsetki: 55,16 zł,), 15 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 87,48 zł. Warunki oferty wg stanu na 14.03.2019 r. Partner uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od pozytywnej oceny zdolności kredytowej potencjalnego pożyczkobiorcy przez Partnera. Przyznanie Pożyczki Standardowej uzależnione jest od akceptacji przez Klienta ostatecznych warunków zaproponowanych przez Partnera PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny.

Płatności obsługuje: