Kultowe ramię SB36 ponownie dostępne!

12 kwietnia 2024

Mozos SB36 rev.2 to uchwyt mikrofonowy mocowany do blatu biurka, który zrewolucjonizował rynek akcesoriów.  Połączyliśmy wyjątkową jakości wykonania, wszechstronność oraz atrakcyjną cenę co sprawiło, że jest to najbardziej opłacalny uchwyt na rynku.

Wysoka jakość za ułamek ceny konkurencji

Gdy projektowaliśmy SB36, chcieliśmy by było to solidne ramię mikrofonowe o dużym udźwigu, mogące poradzić sobie z profesjonalnymi i ciężkimi konstrukcjami. Wysoka jakość użytych materiałów pozwala na montaż mikrofonów o maksymalnej wadze 2kg. Szeroki zakres regulacji uchwytu daje możliwość precyzyjnego dostosowania wysokości do aktualnych potrzeb użytkownika. Wszystko to sprawia, że nasze ramię mikrofonowe chętnie wybierają zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Mozos GS-BAR: Uniwersalny soundbar dla Twojego komputera i telewizora
Mozos GS-BAR: Uniwersalny soundbar dla Twojego komputera i telewizora
Szukasz uniwersalnego rozwiązania audio, które doskonale sprawdzi się zarówno z komputerem, jak i telewizorem? Mozos GS-BAR to idealny wybór. Ten kompaktowy soundbar oferuje wysokiej jakości dźwięk i wiele opcji podłączenia, dzięki czemu jest świetną alternatywą dla tradycyjnych głośników komputerowych oraz słabych głośników wbudowanych w telewizor.
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Zapewnij sobie wyjątkowe doznania dźwiękowe i niezrównany komfort dzięki słuchawkom monitorowym ONEODIO PRO-10. Ich imponujące 50-milimetrowe przetworniki oraz magnesy neodymowe dostarczają dźwięku stereo Hi-Fi, który zachwyci nawet najbardziej wymagających melomanów.
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Poszukujesz solidnego stojaka pod swój instrument klawiszowy, który nie tylko zapewni stabilność, ale także łatwość regulacji i mobilność? Poznaj Mozos KSX3 – doskonałe połączenie solidności i funkcjonalności, które sprawi, że Twoja muzyka zabrzmi jeszcze lepiej!