Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające

19 lutego 2022

Poprowadź kable w korytku przez przestrzeń na górze i przez otwory po obu stronach organizera. Dzięki dużej szerokości i głębokości bez problemu umieścisz tam wszystkie zbędne przewody i listwy zasilające. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Jest bardzo prosty w montażu i uniwersalny w użyciu. Samo korytko możesz regulować na 2 poziomach wysokości. Dzięki temu nie musisz się martwić czy przestrzeni pod blatem wystarczy nawet na proste wtyki zasilające. Tworzywo z jakiego wykonany jest organizer jest ognioodporny. To bardzo ważna cecha zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania.Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Mobilny uchwyt na telewizor
Mobilny uchwyt na telewizor
Kolejna nowość w ofercie. Mozos 1500 to idealny kompan do biura, szkoły czy domu. Idealnie sprawdzi się jako pomoc przy prezentacji lub jako główny uchwyt na telewizor w niedużym pomieszczeniu.
Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach
Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach
Uniwersalny wzmacniacz stereo o dużej opłacalności. Kilka możliwości przesyłania dźwięku (Bluetooth, AUX, USB) oraz duża moc przy konkurencyjnej cenie sprawiają, że produkt świetnie sprawdzi się w rozwiązanich domowych jak i zawodowych (restauracja, klub itd.)
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Głośnik Party-one to głośnik o zaskakująco dużych możliwościach jak na jego kompaktowe rozmiary. Maksymalna moc szczytowa 80W (50W RMS) w połączeniu z wysoką efektywnością przetworników umożliwia nagłośnienie nawet dużego pomieszczenia.