Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające

19 lutego 2022

Poprowadź kable w korytku przez przestrzeń na górze i przez otwory po obu stronach organizera. Dzięki dużej szerokości i głębokości bez problemu umieścisz tam wszystkie zbędne przewody i listwy zasilające. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości materiałów. Jest bardzo prosty w montażu i uniwersalny w użyciu. Samo korytko możesz regulować na 2 poziomach wysokości. Dzięki temu nie musisz się martwić czy przestrzeni pod blatem wystarczy nawet na proste wtyki zasilające. Tworzywo z jakiego wykonany jest organizer jest ognioodporny. To bardzo ważna cecha zapewniająca bezpieczeństwo użytkowania.Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Mozos GS-BAR: Uniwersalny soundbar dla Twojego komputera i telewizora
Mozos GS-BAR: Uniwersalny soundbar dla Twojego komputera i telewizora
Szukasz uniwersalnego rozwiązania audio, które doskonale sprawdzi się zarówno z komputerem, jak i telewizorem? Mozos GS-BAR to idealny wybór. Ten kompaktowy soundbar oferuje wysokiej jakości dźwięk i wiele opcji podłączenia, dzięki czemu jest świetną alternatywą dla tradycyjnych głośników komputerowych oraz słabych głośników wbudowanych w telewizor.
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Zapewnij sobie wyjątkowe doznania dźwiękowe i niezrównany komfort dzięki słuchawkom monitorowym ONEODIO PRO-10. Ich imponujące 50-milimetrowe przetworniki oraz magnesy neodymowe dostarczają dźwięku stereo Hi-Fi, który zachwyci nawet najbardziej wymagających melomanów.
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Poszukujesz solidnego stojaka pod swój instrument klawiszowy, który nie tylko zapewni stabilność, ale także łatwość regulacji i mobilność? Poznaj Mozos KSX3 – doskonałe połączenie solidności i funkcjonalności, które sprawi, że Twoja muzyka zabrzmi jeszcze lepiej!