Koszyk jest pusty

Kategorie

Głośniki przenośne

Głośniki przenośne, ostatnim czasem stały się bardzo modne na rynku sprzętu audio, głównie dzięki niewielkim rozmiarom, a mimo to bardzo dobrej jakości dźwięku.
Przedział cenowy jest bardzo szeroki, można znaleźć głośniki już od 19 zł do nawet 1000 zł, z tym że te pierwsze nie grają za ciekawie, a drugie owszem bardzo dobrze, ale… no właśnie, czy czasem nie przepłacamy, tylko za widniejące logo na produkcie ?

My proponujemy głośniki przenośne w rozsądnym przedziale cenowym, ale grające na bardzo wysokim poziomie, przyjemnym dla ucha, grające równo, bez trzasków i innych nieprzyjemnych zjawisk dźwiękowych, które odbierają przyjemność, ze słuchania ulubionej muzyki.

Głośniki, które posiadamy w ofercie, wykonane są z bardzo mocnych i elastycznych materiałów, które chronią wnętrze głośnika przed wstrząsami.

Kolejnym argumentem są pojemne baterie, które pozwolą na całe godziny słuchania muzyki (w modelu x1, aż do 5200 mAh, co daje ok. 5 godzin).

Wybrane modele są wodoodporne, dzięki czemu ze spokojem możesz zabrać głośnik na plaże, bez stresu przed uszkodzeniem go. (np. model Nillkin x1, który nie bez powodu nazwany jest pogromcą JBL)

Polecane produkty