Głośniki SWANS

27 września 2018

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do poznania nowej marki w naszej ofercie. Głośniki SWANS bo o nich mowa to klasa sama w sobie. Dla użytkowników którzy interesują się sprzętem audio z pewnością ten producent kojarzy się z produktami najwyższej jakości zarówno pod względem brzmienia jak i wykonania. Długa historia producenta (od 1991r) oraz rozbudowany dział R&D to pewność dobrego zakupu.

Potwierdzają to też dziesiątki wyróżnień na całym świecie i rekomendacji tj. Best of CES 2003, The best of CES Ultimate Audio Finalist 2005. Od 2009 roku do chwili obecnej produkty HIVI SWANS otrzymały nagrodę ”CES Innovations Design and Engineering Awards” aż dziesięć razy.

To wszystko powoduje, że jest nam niezwykle miło dystrybuować te głośniki na terytorium polski i powiększać grono użytkowników którzy będą mogli na własnej skórze odczuć tą wysoką jakość.

https://bit.ly/2DBhPmh


Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające
Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające
Profesjonalna maskownica do organizowania przewodów pod blatem biurka. Utrzymaj schludny i czysty wygląd pod biurkiem dzięki Mozos CT550WH.
Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach
Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach
Uniwersalny wzmacniacz stereo o dużej opłacalności. Kilka możliwości przesyłania dźwięku (Bluetooth, AUX, USB) oraz duża moc przy konkurencyjnej cenie sprawiają, że produkt świetnie sprawdzi się w rozwiązanich domowych jak i zawodowych (restauracja, klub itd.)
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Głośnik Party-one to głośnik o zaskakująco dużych możliwościach jak na jego kompaktowe rozmiary. Maksymalna moc szczytowa 80W (50W RMS) w połączeniu z wysoką efektywnością przetworników umożliwia nagłośnienie nawet dużego pomieszczenia.