Głośniki SWANS

27 września 2018

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do poznania nowej marki w naszej ofercie. Głośniki SWANS bo o nich mowa to klasa sama w sobie. Dla użytkowników którzy interesują się sprzętem audio z pewnością ten producent kojarzy się z produktami najwyższej jakości zarówno pod względem brzmienia jak i wykonania. Długa historia producenta (od 1991r) oraz rozbudowany dział R&D to pewność dobrego zakupu.

Potwierdzają to też dziesiątki wyróżnień na całym świecie i rekomendacji tj. Best of CES 2003, The best of CES Ultimate Audio Finalist 2005. Od 2009 roku do chwili obecnej produkty HIVI SWANS otrzymały nagrodę ”CES Innovations Design and Engineering Awards” aż dziesięć razy.

To wszystko powoduje, że jest nam niezwykle miło dystrybuować te głośniki na terytorium polski i powiększać grono użytkowników którzy będą mogli na własnej skórze odczuć tą wysoką jakość.

https://bit.ly/2DBhPmh


Komentarze

Bluedio LS – Soundbar
Bluedio LS – Soundbar
Do oferty dołączył dziś głośnik typu soundbar od cenionego producenta – Bluedio.
Słuchawki z aktywną redukcją szumów
Słuchawki z aktywną redukcją szumów
Wybierając słuchawki do podróży przede wszystkim szukasz komfortu, długiego czasu pracy na baterii oraz wysokiej jakości dźwięku.
Stand pod monitory studyjne
Stand pod monitory studyjne
Kolejna nowość w naszej ofercie. Mozos MSK1 to regulowany stand pod profesjonalne monitory studyjne. To bezpieczna podstawka do monitorów studyjnych dzięki dużej, stabilnej bazie.