Głośniki SWANS

27 września 2018

Chcielibyśmy Państwa zaprosić do poznania nowej marki w naszej ofercie. Głośniki SWANS bo o nich mowa to klasa sama w sobie. Dla użytkowników którzy interesują się sprzętem audio z pewnością ten producent kojarzy się z produktami najwyższej jakości zarówno pod względem brzmienia jak i wykonania. Długa historia producenta (od 1991r) oraz rozbudowany dział R&D to pewność dobrego zakupu.

Potwierdzają to też dziesiątki wyróżnień na całym świecie i rekomendacji tj. Best of CES 2003, The best of CES Ultimate Audio Finalist 2005. Od 2009 roku do chwili obecnej produkty HIVI SWANS otrzymały nagrodę ”CES Innovations Design and Engineering Awards” aż dziesięć razy.

To wszystko powoduje, że jest nam niezwykle miło dystrybuować te głośniki na terytorium polski i powiększać grono użytkowników którzy będą mogli na własnej skórze odczuć tą wysoką jakość.

https://bit.ly/2DBhPmh


Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Mozos GS-BAR: Uniwersalny soundbar dla Twojego komputera i telewizora
Mozos GS-BAR: Uniwersalny soundbar dla Twojego komputera i telewizora
Szukasz uniwersalnego rozwiązania audio, które doskonale sprawdzi się zarówno z komputerem, jak i telewizorem? Mozos GS-BAR to idealny wybór. Ten kompaktowy soundbar oferuje wysokiej jakości dźwięk i wiele opcji podłączenia, dzięki czemu jest świetną alternatywą dla tradycyjnych głośników komputerowych oraz słabych głośników wbudowanych w telewizor.
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Odkryj fantastyczny dźwięk z OneOdio PRO-10!
Zapewnij sobie wyjątkowe doznania dźwiękowe i niezrównany komfort dzięki słuchawkom monitorowym ONEODIO PRO-10. Ich imponujące 50-milimetrowe przetworniki oraz magnesy neodymowe dostarczają dźwięku stereo Hi-Fi, który zachwyci nawet najbardziej wymagających melomanów.
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Solidny statyw na instrumenty klawiszowe – Mozos KSX3
Poszukujesz solidnego stojaka pod swój instrument klawiszowy, który nie tylko zapewni stabilność, ale także łatwość regulacji i mobilność? Poznaj Mozos KSX3 – doskonałe połączenie solidności i funkcjonalności, które sprawi, że Twoja muzyka zabrzmi jeszcze lepiej!