Dystrybutor NILLKIN

9 września 2017

MOZOS.pl jako autoryzowany dystrybutor NILLKIN w zakresie produktów audio. NILLKIN to firma która od zawsze traktuje swoich klientów wyjątkowo. Nie godzi się na kompromisy. Dostarcza najlepsze jakościowo produkty w najlepszej cenie. Naszym zadaniem jako dystrybutora jest uświadamiać klientów o ich niepodważalnych zaletach względem takich potęg jak chociażby JBL która zdominowała rynek przenośnych urządzeń audio.

Jak pewnie wiecie od dłuższego czasu JBL to tylko znaczek. Firmę przejął już dawno Harman International Industries, a w niedawnym czasie SAMSUNG. Znaczek JBL jednak pozostał ze względu na dobrą reputację produktów. Samsung na tym bazuje oferując średnie produkty w wyższej cenie. NILLKIN oferuje jakość a nie jego mistyfikację. Nie twierdzimy, że JBL nie ma dobrych produktów. Są i jest ich sporo, głównie jednak w kategorii PREMIUM. W półce budżetowej przegrywają z wieloma innymi rozwiązaniami na rynku jak chociażby z NILLKIN. Kto ma wątpliwości, zapraszamy na odsłuchy w Warszawie na Conrada! Porównacie sami.


Komentarze

Mozos PM1000-PRO
Mozos PM1000-PRO
Nasz nowy produkt Mozos PM1000-PRO to zestaw mikrofonowy o niespotykanej jakości dźwięku i akcesoriów w tym budżecie.
Mozos SB36 nowa rewizja.
Mozos SB36 nowa rewizja.
Nasz popularny statyw mikrofonowy Mozos SB36 doczekał się nowej rewizji.
Oneodio Eksa E900 Pro 7.1
Oneodio Eksa E900 Pro 7.1
Do oferty dołączyła kolejna nowość od Oneodio. Gamingowa seria słuchawek EKSA to profesjonalny dźwięk w najlepszym wydaniu.