Dystrybutor NILLKIN

9 września 2017

MOZOS.pl jako autoryzowany dystrybutor NILLKIN w zakresie produktów audio. NILLKIN to firma która od zawsze traktuje swoich klientów wyjątkowo. Nie godzi się na kompromisy. Dostarcza najlepsze jakościowo produkty w najlepszej cenie. Naszym zadaniem jako dystrybutora jest uświadamiać klientów o ich niepodważalnych zaletach względem takich potęg jak chociażby JBL która zdominowała rynek przenośnych urządzeń audio.

Jak pewnie wiecie od dłuższego czasu JBL to tylko znaczek. Firmę przejął już dawno Harman International Industries, a w niedawnym czasie SAMSUNG. Znaczek JBL jednak pozostał ze względu na dobrą reputację produktów. Samsung na tym bazuje oferując średnie produkty w wyższej cenie. NILLKIN oferuje jakość a nie jego mistyfikację. Nie twierdzimy, że JBL nie ma dobrych produktów. Są i jest ich sporo, głównie jednak w kategorii PREMIUM. W półce budżetowej przegrywają z wieloma innymi rozwiązaniami na rynku jak chociażby z NILLKIN. Kto ma wątpliwości, zapraszamy na odsłuchy w Warszawie na Conrada! Porównacie sami.


Komentarze

Dodaj komentarz

Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązuje Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi Google.
Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające
Uporządkuj swoje przewody i listwy zasilające
Profesjonalna maskownica do organizowania przewodów pod blatem biurka. Utrzymaj schludny i czysty wygląd pod biurkiem dzięki Mozos CT550WH.
Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach
Wzmacniacz stereo o dużych możliwościach
Uniwersalny wzmacniacz stereo o dużej opłacalności. Kilka możliwości przesyłania dźwięku (Bluetooth, AUX, USB) oraz duża moc przy konkurencyjnej cenie sprawiają, że produkt świetnie sprawdzi się w rozwiązanich domowych jak i zawodowych (restauracja, klub itd.)
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Mozos Party-one to świetny głośnik bezprzewodowy
Głośnik Party-one to głośnik o zaskakująco dużych możliwościach jak na jego kompaktowe rozmiary. Maksymalna moc szczytowa 80W (50W RMS) w połączeniu z wysoką efektywnością przetworników umożliwia nagłośnienie nawet dużego pomieszczenia.