Dystrybutor NILLKIN

9 września 2017

MOZOS.pl jako autoryzowany dystrybutor NILLKIN w zakresie produktów audio. NILLKIN to firma która od zawsze traktuje swoich klientów wyjątkowo. Nie godzi się na kompromisy. Dostarcza najlepsze jakościowo produkty w najlepszej cenie. Naszym zadaniem jako dystrybutora jest uświadamiać klientów o ich niepodważalnych zaletach względem takich potęg jak chociażby JBL która zdominowała rynek przenośnych urządzeń audio.

Jak pewnie wiecie od dłuższego czasu JBL to tylko znaczek. Firmę przejął już dawno Harman International Industries, a w niedawnym czasie SAMSUNG. Znaczek JBL jednak pozostał ze względu na dobrą reputację produktów. Samsung na tym bazuje oferując średnie produkty w wyższej cenie. NILLKIN oferuje jakość a nie jego mistyfikację. Nie twierdzimy, że JBL nie ma dobrych produktów. Są i jest ich sporo, głównie jednak w kategorii PREMIUM. W półce budżetowej przegrywają z wieloma innymi rozwiązaniami na rynku jak chociażby z NILLKIN. Kto ma wątpliwości, zapraszamy na odsłuchy w Warszawie na Conrada! Porównacie sami.


Komentarze

Oneodio Eksa E900 Pro 7.1
Oneodio Eksa E900 Pro 7.1
Do oferty dołączyła kolejna nowość od Oneodio. Gamingowa seria słuchawek EKSA to profesjonalny dźwięk w najlepszym wydaniu.
Bluedio LS – Soundbar
Bluedio LS – Soundbar
Do oferty dołączył dziś głośnik typu soundbar od cenionego producenta – Bluedio.
Słuchawki z aktywną redukcją szumów
Słuchawki z aktywną redukcją szumów
Wybierając słuchawki do podróży przede wszystkim szukasz komfortu, długiego czasu pracy na baterii oraz wysokiej jakości dźwięku.